Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Newyorker #18332 üzenetére

    A típust nem ismerem, de általában ezen helyeken szokták megjelölni az évjáratot:

    - felnik küllőjében
    - henger oldalfalán
    - magán a blokkon, ha leveszed a dekli (a varió-kuplung között)
    - idomokban, ülés aljában, táblázat formájában

    zsolt19900

    4 liter körül esznek azok is. Kérdés, h mennyire buherálták, mert 2t-nél nagyon hamar el lehet csesznib a fogyit - noh meg függ a csuklódtól is, pláne egy 2t motor esetében.
    Nekem a 180-as 2t a minap 90-es utazóval, városban tekergéssel, jó pár nyelezéssel 3,66-ot evett és 100kg vagyok én is. :))

    Ez jó kérdés, hasonlón már én is gondolkodtam. De, arra jutottam, h telefon kabátzsebbe, füles fülbedug és hang alapján frankón lehet navigálni - szerintem nem feltétlen kell kirakni. Pláne, ha home made történik a rögzítés, nagyobb az esélye, h útközben szépen leesik, s máris bukta az okosteló/GPS.

    Egy ötlet; szerezz hozzá még egy plexit, és precízen a plexi belő felére kell valamilyen tartót rögzíteni - nyilván a legbiztonságosabban úgy tudod, ha kifúrod és 2 átmenő csavarral rögzíted. Ebben az esetben legalább a széltől, bogarakatól, kis esőtől is védve van a plexi mögött.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • Newyorker

    addikt

    válasz Newyorker #18332 üzenetére

    Nah, akkor az alábbi robogómat kérem beárazni, köszönöm!

    Szval kérem beárazni gyermekkorom kedvenc járgányát, azaz egy fekete színű SUZUKI Address TUNE robogót, mely jelenleg nem működőképes!

    Amit tudni kell róla, hogy annó fiatal koromban a szüleimtől kaptam, majd nyári munkába járásra használtam itt helyben a gépezetet talán 1,5 évig. Később ugye meglett kocsira a jogsim, így feleslegessé vált a paripa és működőképesen évekkel ezelőtt bekerült a garázs mélyére. Ott porosodott egészen a mai napig, majd ma kihoztam, lemostam, elérzékenyültem az emlékek hatásától, majd úgy döntöttem, hogy feleslegesen ne foglalja a helyet, ne fogja a port, így meg szeretnék válni szeretett gyermekkoromtól :)

    Mivel éveket állt a garázsban, így jelenlegi állapotában be sem indult, nem is próbálgattam, nem is foglalkoztam vele. Az első elemen, illetve oldalt karcok, sérülések vannak, és sajnos a kulcsa már fogalmam sincs, hogy hol van. Az összes alkatrésze megvan, két tükörtől kezdve az utolsó borkolatig, hátul kb 95%-os gumi van rajt.

    MŰSZAKI ADATOK:
    2 ütemű, 1998-as évjárat, 49 ccm, 1 hengeres álló motor, 6 LE (gyári tunning verzió), léghűtés, automata váltó, tárcsafék elöl, dobfék hátul, 70 kg, pótféklámpa, tunning kipufogó, gyári sötétített irányjelző burkolatok, valamint hátsó lámpa

    Képek:
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18

    [ Szerkesztve ]

    ★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

Új hozzászólás Aktív témák