Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz fabula #43155 üzenetére

    Már most sem mondanám rá, hogy Ender. Talán 50%-ban az. :D
    De egyébként összesen a nyomtató árát nem számolva költöttem rá talán 60-at pluszban, mert mindig mindent (főként a BTT cuccok) akcióban vettem meg.Meg mondjuk összesen 2 guriga filament ment el az upgrade-ekhez.

    Ehhez az újabb átépítéshez kell még újabb 2 guriga filament. Kellenek rudak, meg a csapágyak, 4-5 bordáskerék plusz egy trapézorsó. Beburkoláshoz meg van itthon 5-6 tábla HobbyGlass, amit vagy 15 éve vettem, de soha nem volt használva.
    Így összességében lesz végül az összes különböző átépítést is bele véve olyan 250-ben a másfél év alatt.

    Nem lesz egy Bambu, de az árat és egyebeket tekintve sokkal jobb lesz, mint a hasonló árkategóriában kapható nyomtatók.
    És így nézve szerintem nem állok rosszul. De nem is cél elérni egy Bambu szintjét.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák