Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Patice #26409 üzenetére

    Az Android TV egy félresikerült rendszer, 2 évig használtam, ha nem akarod okosrendszerként használni hanem csak TV-ként és néha a beépített app-okat használni akkor jó, nincs vele gond, nálam gyors volt de ha már telepítesz valamit akkor jöhetnek érdekes dolgok illetve az Anroid TV OS áruháza korlátozott, ajánlott mellé, alá az Amlogic box. :). A 2 év alatt volt 3 fő rendszer a TV-men, 5.1, 6.0, 7.0 de egyiknél sem sikerült egy olyan hibát kijavítani ami pont a képminőségről szól, mégpedig a bekalibrált értékeket bekapcsolás után nem töltötte be, egyik megoldás, hogy másik bemenetre váltottam majd utána vissza így megtalálta, volt egy másik megoldás, menüben az IP Controlt be kellett kapcsolni és akkor megtartotta bekapcsolás után is. A Sony esetében a képminőséggel nem lesz gond, a felhősödéssel annál inkább. Local Dimming szerintem minden készüléken sz@r, én utálom, IPS, VA, mindegy. Jó IPS esetén nincs gond viszont azért elég sokat kell fizetni és ott is előfordulhat lutri termék.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák