Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz borix #52594 üzenetére

    Szerinted faszság... Ez oké, minősítesz másokat.

    De akkor egy kis logika. :)

    Van egy rendszerSSD, amelyen egy rendszer fut.. Van egy SSD, amely tárhelyként a gyorsabb betöltések miatt van, nagyobb tárhely, olcsóbb kivitel.

    Na most, én pl. úgy szoktam, hogy a rendszerSSD ha gariztatni kell, akkor nem akkora szívás, mintha 1TB-ot bukok rendszerrel, adatokkal együtt... ( és még persze egy fél éves rendszerbackup is befigyel egy régebbi HDD-n, amit adott programmal vissza tudok állítani, vagy klónozok egy HDD-re. )

    Amit Te hülyeségnek tartasz, az inkább tervezés kérdése... Te veszel egy nagyot akkor, és telepítesz arra, ámen, de attól ezt még ne úgy állítsd be, mintha hülyék lennének az emberek.... :((( Eldöntheti azért mindenki, hogy szeretné használni nem?

    Értem, jön a front, de azért nah... :W :C De lehet rosszul értelmezem a gondod.

    Kanyarodjunk vissza, és akkor maradjunk a ki mit szeretne vásárolni résznél ,a rendszertervezést meg mindenki megoldja magának.

    Amúgy is SSD-s a topic, a HDD-knek is gondolom van megfelelő rovat.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák