Új hozzászólás Aktív témák

  • kisskd

    tag

    Üdv!

    Az első hozzászólást átolvastam, megnézegettem, mégis kérnék egy kis segítséget, az aktuális piaci helyzet figyelembe vételével.

    Egy Lenovo T430s laptopba szeretnék mSATA csatlakozós (szeretném a vinyót megtartani adattárolásra, az ultrabayben meg vagy marad az ODD, vagy akku megy a helyére), 120/128GB-s (melyik gyártónak hogy tetszik) méretű SSD-t.

    Az ajánlás szerint a következők lennének ajánlottak:
    Intel 525
    Plextor M5M
    Crucial M4
    ADATA XPG SX300
    ADATA Premier Pro SP300

    Amit találok az általam kedveltebb (elérhető, raktárról dolgozó, jó árú) forrásoknál:
    Cruical M4 - 30734Ft - ez ahogy utána olvastam már kifutott modell, helyette M500 kéne/javasolt
    Kingstone mS200 - 27762Ft - nincs ajánlottak közt
    Adata XPG SX300 - 29390
    ADATA SP310 - 30597 - nincs a listán, csak az SP300, nincs rögtön itt
    Cruical M500 - 31222 - nincs a listán, csak az M4, nincs rögtön itt
    Plextor M5M- 33782 - nincs itt rögtön
    Intel 525 - 38890 - nincs rögtön, itt nem tudom mit nyújt az arányaiban jelentős plusz árért (ha megéri, megfizetem szívesen)
    Sandisk X110 - 43134 - nincs a listán, nincs rögtön, itt nem tudom mit nyújt az arányaiban jelentős plusz árért (ha megéri, megfizetem szívesen)

    Ezek alapján mit ajánlanátok? Mit nyerek a jelentősen drágább darabokkal? Mennyire ajánott/nem ajánlott az ajánlott listában szereplő darabok utódait választani? Van esetleg más ötlet?

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák