Új hozzászólás Aktív témák

  • zeeezoli

    csendes tag

    Sziasztok,már egy ideje olvasgatom a topicot,és az már körvonalazódott hogy rt-ac66u b1,vagy archer c7 közül fogok választani.Panelba lenne,digi 500 net,20-30e közötti árkategória.Kábelen tv lenne csak csatlakoztatva,minden más wifin (2 teló,egy tablet,egy laptop,alkalmanként plusz 2-3 teló). Szeretnék egy stabil megbízható routert ami pár évig kiszolgál gond nélkül,de nem szeretnék firmware-t cserélgetni,hanem a gyárival használni.Az világos hogy a 66u b1 profibb eszköz,de nekem olyan gép kellene amit beüzemelek és teszi a dolgát lehetőleg hozzá sem nyúlni jó sokáig.Nem nagyon értek a routerek "mélyebb lelki világához" és ezért gondolom hogy a 66ub1 nekem feleslegesen tudna többet.És ezért van még képben a c7 is,mert az itt olvasgatottak alapján azt szürtem le hogy a c7 kicsit gyengébb,de úgymond igénytelenebb,jó a gyári szoftvere,a 66ub1 pedig több lehetöség,picit jobb mindenben de inkább olyanoknak való akik értenek is a témához és ki tudják maxolni a lehetőségeket. Szerintetek melyiket vegyem??? akkor is az asus a jobb vétel ha a fent említett eszközökkel használnám,és semmi extra igényem nincs??

Új hozzászólás Aktív témák