Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz AxBattler #21163 üzenetére

    Nekem nem, én anno 1 év garival vettem az ASUS RT-N16-ot, és akkor is inkább az, mint a TP-LINK 5 évvel! Mi több, előtte próbálkoztam 1043-al is, de nekem nem jött be! Persze az igazsághoz hozzátartoznak azok a dolgok is, hogy én eleve moddolásra szántam, és akkoriban még nem volt vargalex build, és az enyém is csak egy vélemény a sok közül, de nekem egy isten csapása volt a TP-LINK! Előtte szintén ASUS-om volt (WL-500gP), illetve azóta próbálgattam több más BroadCom Chipset-es routert is, mondjuk Linksys-eket, és nekem jobban bejött ez a vonal. Aztán van aki a másikat favorizálja inkább, az Atheros-t!


    VGYke

    Nem! Ahhoz, hogy moddolás során egy "teljes rendszert" telepíts rá, úgyis kevés a 128MB, a firmware-nek meg bőven sok a 32 is, tehát különösebb hasznát nem tudod venni sehol! Nálam az RT-N16-on szintén 32MB flash van, amiben tárolok nagyjából 0,5MB adatot, a firmware foglal 8,5MB-ot, ami összesen 9MB, tehát marad szabadon 23MB. A HDD-re telepített rendszer 145MB (és ez elég minimál optware rendszer), vagyis ugyanaz a helyzet, amit fentebb írtam, hogy ez nem férne el a 128MB-ban, viszont másra meg nem nagyon tudod kihasználni! Gyári fw esetén meg semmi értelme ezt figyelned! Magyarul, a flash mérete semmilyen hatással nincs a teljesítményre, az csupán adat tárolásra szolgál!

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ ANENG DT9205A vadonatúj multiméter | https://shorturl.at/5gtGK

Új hozzászólás Aktív témák