Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LucifeI2

    őstag

    Processzort szeretnék venni, csak azt nem tudom még, hogy milyet. :) Valójában az egész gépemet le szeretném cserélni, de elsőnek azt szeretném eldönteni, hogy milyen processzort vegyek.

    CPU LGA-775 Core2 Duo E8400

    Ezt néztem ki magamna, mert ahogy a teszteket nézegettem ez a legjobb ár/érték arányú processzor ( igaz AMD rajongó vagyok, de ahogy néztem most annyira gyengén szerepelnek a processzoraik, hogy inkább Intelt veszek:( ). Viszont azt olvastam, hogy 4 magos processzort nem érdemes még venni játékra, mert szinte semmi sem használja ki. De én ezt a gépet nem akarom lecserélni fél év múlva, akkor is 2 magosat vegyek? Tudom majd később 4 magosra bővíteni úgy, hogy az alaplapot nem kell lecserélnem? ( az alaplapot még nem választottam ki, abba is kell majd segítség, de azt majd az alaplapos topicban is megkérdezem)

    A gépet többnyire játékra ( bár nem játszok sokat a legújabb játékokkal, mondjuk azért mert a mostani gépemen nem is futna^^) film nézésre, kép- , videó szerkesztésre stb. használom. De a játék és a filmnézés az elsődleges.

    A VGA Radeon HD 4850, ezt már tudom. Ennek is a legjobb szerintem az ár/érték aránya. De írjátok ha hülye vagyok, és van más javaslatotok ^^

    Az ár teljesen mindegy, van pénzem rá, de nem akarom megvenni a a legújabbat mindenből, ha 4 hét múlva fele annyiba fog kerülni. ( igaz ez a VGA majdnem a legjobb:D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák