Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozy84

    senior tag

    válasz kabar #13965 üzenetére

    Próbálok úgy gondolkodni, hogy pl 2-3 év múlva is tudjam használni amikor már tudni fogom, hogy mik azok amiket leírtál. :DDD
    Most a kölcsön kapott D-link 320-assal is elvagyok mert halk és csak torrentezek vele. Persze zavar az elavul angol menü, nem igazán felhasználóbarát, meg, hogy 2012.04.10.ei :Y a firmware rajta és nem tudtam frissíteni sem mert nem engedte. Mindig hibát írt ki. A netről nem frissít ha nem töltsem le ezt meg azt aztán úgy talán frissül. Jobban szeretném ha rámegyek a menüben a frissítésre és ha van új verzió akkor már frissíti is magát. (vagy mint a Syno kiírja ha van frissítés)
    Ezeket leszámítva !még! elvagyok ezzel is mert 10mp alatt elindítok egy letöltést és utána meg már csak a Med600-ban nézem, hogy lejött-e és már nézem is a filmet.

    Mit tudok ennyit tökölni ezzel a kérdéssel? ;]

    Mi a hivatalos magyar beszállítója a Synologynak meg a Zyxel-nek? A Lejátszó.hu?
    A Zyxel is magyar menüs? (nem mint ha nem tudnék angolul csak kényelmesebb meg hát ha más is használná)
    :R

  • MaCS_70

    félisten

    válasz kabar #13965 üzenetére

    Egy pillanatra nem vontam kétségbe, hogy a Synology magasabb szintű szolgáltatást nyújt, mint a Zyxel -- az Általad leírtak nagy részével én is tisztában vagyok, azzal a kitétellel, hogy minimális erőfeszítéssel ezek nagy része a Zyxelből is kihozható.

    Amivel bajom van, az a boltos fickó hozzáállása, amiértis arra utaltam, hogy ne csak a Trabant-Opel-hasonlatot böfögje oda, hanem ténylegesen nevezze is meg, hogy miért is ajánlja a jóval drágább gyártmányt. (A hasonlat egyébként Opel-Mercedes-szinten még helyes is lehetne...)
    Nem leszóltam a két márka közti különbséget, hanem arra utaltam, hogy a "szakértő" ha már szakért, nevesítse is azokat.

    Amúgy el tudod képzelni, hogy egy ezzel foglalkozó eladónak ne csurranjon-cseppenjen egy ilyen himihumi ügyletből valami (még ha nem is feltétlenül készpénz)? Az egész nem az évszázed üzlete, de azért tízezres nagyságrendű adócsalásról van szó (aminek persze meg lehet magyarázni a létjogosultságát), amiben ráadásul lehúzzák a vásárló felet. Ő mint matchmaker pontosan tudja, hogy milyen arányban szokás az ilyen trükközéseknél osztozni, az általa ajánlott okosba' intézés még a zsiványbecsületet is sérti.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák