Új hozzászólás Aktív témák

  • PNP

    őstag

    válasz gyilkos répa #37227 üzenetére

    Kb. hasonló a történetem, csak 3 db 2410 után (kettő foltosodott, nagyjából ugyanott, a harmadikon meg egész pixelcsoportok izzottak vörösen) kaptam egy 2413-at, de azt a bevilágítást, amit produkál, nem tudom elfogadni, még filmnézés közben is zavaró, pláne munkára. (Egyik 2410-nél sem emlékszem hasonló problémára, holott technológiából fakadóan biztosan volt ott is, tehát létezik ebből elfogadható szint, fotós/grafikai felhasználás mellett is) És mivel ilyen kategóriájú monitort használtan is csak az vesz, akinek van némi elvárása, meg se akarom hirdetni.
    Egyik baj tényleg az, hogy már unom a Dellel való nem túl kemény, de elhúzódó harcot, hogy végre legyen egy használható monitorom. Másik, hogy lecserélném, csak éppen nincs mire, mert minek fizessek dupla árat a wide gamutért, ha az egészet így nyakon öntik háttérvilágítással.

    A fotó nincs túlhúzva (sőt, alul van exponálva), sötét környezetben, szabad szemmel legalább ennyire látszik:

    És ilyenre sem emlékszem korábbi monitorokkal, hogy ennyire kivilágosodna a feketéje(!) laposabb szögből. A TN paneles notebookom tud még ilyet:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák