Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz nyunyu #4515 üzenetére

    Ezek mondjuk már érthető szempontok. Mondjuk nekem nincs olyan nagyon komoly wireless egerem (Logitech Cordless Desktop EX 110), de nincs vele lassúsági problémám, semmivel sem lassabb (legalábbis cseppet sem észrevehető), mint a másik, vezetékes egerem. Mondjuk nem vagyok egy fanatikus játékos, az is biztos... :D
    Ja igen, és egyáltalán nem nehéz az egér. Az elektronikájának meg aztán egyáltalán nincs súlya... :U (tehát ezt a szempontot talán hagyjuk ki) Csak az elem súlya húzza. Maga az egér így is nagyon könnyű.
    Engem meg a vezetékesekben az idegesít, hogy ott van egy vezeték, amit kerülgetni kell, nem tudom messziről irányítani a gépet (vagy ha akarom, akkor még több vezetéket kell kerülgetni), a vezeték meg ugye megtörhet... :U (és az nem szempont, hogy akkor vigyázz rá... mivel előfordulhat, hogy véletlenül becsípődik valahova, stb.)
    Ha viszonylag távol van a géped, és tisztességesen akarod megoldani a kábel-elvezetést, akkor kell egy kábelvezető csatornát felszerelni, vagy esetleg más megoldással áthidalni a problémát (fúrkálni, barkácsolni, ha szépen oldod meg, stb.).
    A játéknál a kábel épp, hogy zavaró is lehet. És még sorolhatnám.
    Legalább ugyanannyi érvet lehet egyik mellett felhozni, mint a másik mellett... :D

    (#4517) SymbianOS: a vezetékesnek meg az a baja, hogy vezeték van rajta. :D

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák