Új hozzászólás Aktív témák

  • ntropi

    újonc

    Üdv!
    Segítséget kérnék végső döntéshez :)
    1. Mennyi a keret? <45k
    2. Használtpiac játszik? Igen
    3. eBay, külföldi rendelés? Igen
    4. Mire használnád az egeret? Home office mindenes de 99% munka 3 monitoron
    5. Hogyan fogod az egeret? Natural fingertip, esélyem sincs másra. Palmos egerek nem elég nagyok de legalább nehezek így fáj, Claw meg alapból erőltetett és fáj
    6. Mekkora kezed van? 21x10.5
    7. Milyen érzékenységgel használod? 2k de nem állt még be a végleges

    HSZek, Reddit, YT stb túrások után mentem több taperolós kört MM-ben és nemrég Pixelbe.

    A Lamzu Atlantis (talán v2pro?, pixeles srác nem volt a toppon) fogása/gombjai/görgő nagyon szimpatikus volt.
    Nem túl racsnis vagy kemény középső gomb de nem is túl szivacs. Munkában a sok tekeréshez nekem passzolt.
    A normál és mini méret között alig éreztem különbséget.. talán a normálnál picit jobban elfért a kisujjam de ez kb placebo szint volt.

    Langyi volt a pixel felhozatal de a próbáltak sorrendje
    Atlantis>Xlite>HSK Ace (régi wired, oldalgomb nélküli modell)>X2
    HSK forma meglepett. Pont az a fogás mint természetesen lerakni a kezem az asztalra de a görgője munkához túl kemény és összességébn nem volt annyival jobb Atlantisnál, mint amennyivel drágábbak ezek.
    Kipróbáltam volna Thorn vagy inkább Maya-t de srác szerint nem is lesznek kirakva.

    Érdemes még Maya-t vagy mást megnéznem fentiek alapján vagy engedjem el és Atlantis jó és kész?
    Van Pixelen túl még hely ahol lehet tapogatni vagy csak a vegyél 2őt és visszaküldöd ami nemjó maradt?
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák