Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz 4nick8 #96243 üzenetére

    4nick8
    igen, annyi itthon és 2 év garral az Atlantis Mini Pro, tegnap én is megtaláltam hogy van 1-2 helyen, így jobb ajánlat mint maxgamingről, azonban csak az elegant blue-t látom, ami kicsit metroszexuális :D olyat én le nem rakok az asztalra, ha ennyiért lesz itthon 2 év garral mini pro-ból polar white vagy a 4K fekete mini (az persze a dongle miatt kis felárral mert alapból is 10 dollárral drágább), akkor elgondolkozom rajta, bár közben még 1 negatívum lett mellé: a felülete csúszósabb

    d@minator
    "Endgame Gear XM1r - olcsó érzet, műanyag szag, visszhangzik, többször is kattint" - nekem glossy van 1,5 éve, ilyen jól összerakott egerem még nem volt, csak a legendás MS 1.1a . A fentiek közül egyik sem igaz ezekből szerintem, legalább is az én példányomnál biztosan nem. Annyi, hogy kicsit puhultak a fő gombok a sok kattintástól és nem olyan határozott a kattanási pontja/hangja, és igen, talán párszor előfordult a jobb klikkel a duplakatt mostanában (AWP-nél kellemetlen), de 1000-ből 1x és 1.5 év után. A teflon talpak valóban kopnak (melyiknél nem), cserébe van egy tartalék pár - vezetékesben clawhoz szerintem nincs párja ilyen ár/érték arányban. Egyetlen "hibája", hogy lehetne kicsit keskenyebb, legalább az alján (ezért is nézek miniket most inkább), meg ugye a vezeték, de az nem hiba, hanem feature :)

    LAMZU OG v2 pro - fehér/kék 4K kompatibilis?
    igen, az (a nevében a Pro azt jelenti, Nordic MCU-val van szerelve, mint az OG V2 4K, de a képek közt a gyártó oldalán ott van egy összehasonlító táblázat), csak alapból 1000 Hz-en megy, meg kell venni mellé a 4K dongle-t külön (amit a fekete OG V2 4K-hoz gyárilag adnak, tehát ez csak színben és ebben különbözik az OG V2 Pro-tól ) és akkor megy a 4K vele

    Synthwave
    OP1we -et megrágom még egyszer. Csak ott ami nem szimpatikus, azok a kisebb teflon talpak, meg az optikai mikrokapcsolók, meg kérdés, hogy azok idővel hogyan változnak, a többi rendben van, nincs kétségem afelől, hogy minőségileg össze van rakva a cucc, XM1r-ből kiindulva. Még a gond, hogy nem nagyon találok, itthon 1 helyen van, ott is 44K (olyan 35K körül kéne lennie inkább), maxgamingen az ára OK lenne, de out of stock.. Preliminary date: 2023-10-07. casekingnél van, de ott meg a szállítás drága: 85+20(!)EUR

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák