Új hozzászólás Aktív témák

  • Veron

    őstag

    Közben érkezett hozzám pár rágcsáló:
    CM MM711
    G-Wolves HSK
    Pulsar x2 mini

    A CM nem rossz az áráért, de nekem kicsit nagy. Hamar kiesett a pixisből, pedig a kábele jó puha, azért jár a piros pont.

    A HSK vicces kis egér, kényelmetlen vacaknak tűnik, de nem az, ha fingertipet szereti a gazdája. A görgő viszont "sarkosan" működik, viszonylag nagyokat döccen, és picit nyekereg is az enyém néhány bizonyos ponton. Itt volt a legnagyobb körítés a csomagolásban. A kábel lehetne puhább, főleg a kis súly mellett.

    A Pulsar talán még ennél is jobb cucc, nyilván nagy előnye, hogy wireless. Finom a görgetés, a gombnyomás, bár a felülete csúszós. A mérete/kialakítása nekem nem hibátlan, nagyjából 2 mm-rel lehetne hátrább a görgő és oldalsó gombok.

    TL;DR: Számomra (laikus vagyok) CM < G-W < Pulsar a minőségi sorrend, a legfinomabb szerkezetnek az x2 tűnik, élmény klikkelgetni vele, főleg a görgő kelti minőségi cucc benyomását.
    Mégis legjobban a HSK tetszik, az a legkényelmesebb számomra... a nyekergő görgőt leszámítva.

    Orochit meg egy Hatit csak kipróbálnék azért. Raadásul maxgamingen a HSK+ és Hati wireless is 100 EUR-ért vehető.

    [ Szerkesztve ]

    "Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

Új hozzászólás Aktív témák