Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz FoLey-v #75415 üzenetére

    Powerplay-t nem igazán tervezek hozzá de nyilván azért választottam ezt, hogy ennek a lehetősége is meglegyen. Leginkább azért akartam wireless-t, hogy ha úgy hozza a sors akkor laposhoz is tudjam használni könnyen. Őszintén szólva drágállom is a powerplay-t. De mindegy is mert a 2013-as Deathaddert is valami 25 rongyért vettem anno és az nem tud ilyen vezeték nélküli bravúrokat úgyhogy nekem igazából tökmindegy hogy az-e vagy sem de az volt a csábító benne, hogy bármikor megvan rá a lehetőségem, hogy vezeték nélkül is használhassam. Na meg persze a forma.

    A görgővel nem tudom lesz-e bajom vagy sem. Az viszont biztos, hogy most így újkorában ritka masszívnak tűnik ez a görgő és most tetszik. Az idő majd eldönti viszont az tuti hogy én maximálisan rendeltetésszerűen használom az egeret. Sosem püfölöm vagy hajigálom. Egyedül a bal egérgombot szoktam néha erősen nyomni mikor recoil controlozni próbálok. :D

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák