Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz SP!T #71879 üzenetére

    Az is a probléma része, bár az utóbbi években már címeres szarokért is kisebb vagyonokat kérnek, szóval kezd megdőlni a dolog. Egérre az értelmes felső határt 15 ezerre tenném (20 ezer a minden létező kitétel szerint abszolút szubjektív tökéletesség, bár már nagyon húzom a szám) - használtpiacon meg párezrekért is gyöngyszemeket lehet találni.

    Ha meg nem számítana a pénz, venném a fóliás MX300-akat eBayről 200 EUR-os darabáron. ;]

    Boxeralsó 1-2 ezer? Nagyon vékonyan fog a ceruzád: nem akarod tudni, hogy a nagy márkák mennyibe vannak - ennek igencsak a sokszorosa. Egy darabért.

    Amúgy ezzel úgy vagyok, hogy én se vennék sokpízért gatyeszt. Ellenben inget pl. igen.

    Arcszesz: hát, használtam már el pár üveggel - és egy flaska nagyon sokáig húzza, az illat pedig sokórán keresztül érződik, szóval elég költséghatékonynak tartom. Csak használat után vissza kell rendesen zárni a kupakkal. ))

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák