Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    Az első generációs DeathAdder-t cseréltem le még nyáron G9-re.

    Semmivel se kényelmetlenebb a G9, viszont kisebb, laposabb és (súlyok nélkül) könnyebb is, ezért még pontosabb és gyorsabb mint a DA.
    Viszont 2800-as DPI felett már MUSZÁJ a ponter speedet a control panelben vagy a logitech driverben középállásnál lejjebb húzni, különben túlságosan "high sensi-s" lesz játékban. (COD4-6 ill. CSS)
    A DAnál ill. G9-en 2800-as DPInél még maradhat középen HA a játékokban majdnem (vagy teljesen) lehúzzuk az egér érzékenységet.

    (ha vki "high sensi"-vel használja az a pontosság rovására megy, szal nem ajánlott)

    Ja és a G9-nek puhább a talpa a DA-nál.
    Razer eXactmat egérpadom van már vagy 5 éve (alumínium, vmi másfajta fém felülettel, pontos és SOKKAL könnyebben csúszik rajta az egér mint bármilyen szövet, műanyag, stb padon) és a DA talpát sose karcolta, a G9-ét viszont randán összeszabdalja ha egy porszem a talp és a pad közzé kerül.
    Ezért vettem egy Steelseries Quickpadot is (ez szövet) ezen természetesen nem karcolódik, a pontossága uaz mint az eXacmat-é, de természetesen a szövet nagyobb ellenállása miatt nem csúszik annyira könnyen rajta.
    Ja és pár nap kellett neki míg "kirugódott" mert összetekerve van csomagolva.

    Állítólag az új Roccatok már nem szériahibásak (a görgő tengelye tört el bennük) szal azok is jó egerek akkor, olyat is próbáltam anno.
    De a Roccat pad nem tetszik, olyan a hangja mikor az egeret húzza rajta az ember mint a smirglinek.

    Gigabyte-ot nem próbáltam, kicsit olcsónak tűnik nekem.
    De lehet ideje lenne kipróbálnom mert az alaplapom meg a VGAm is Gigabyte és elégedett vagyok velük :D

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák