Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    sziasztok,

    tanács kellene:) egeret akarok venni notebookhoz (thinkpad t500), amit főleg munkára használok (programozás, office, web), viszont a gépet naponta cipelem, táskába be, abból ki, és nem csak asztalon használom. keveset játszom, szóval a 4000 dpi felesleges, ahogyan a 8 gomb is (2 + görgő elég).

    követelmények:
    - lézeres letapogatás, mert mindenféle felületen használnám egérpad nélkül is
    - vezeték nélküli: bluetooth (preferált) vagy _nagyon_ pici usb adóvevő (amit nem kell kihúzogatnom, de nem is törik le)
    - megbízható működés (más BT eszközt nem használok, az elvileg nem zavar be)
    - minőségi legyen (logitech, microsoft, stb)
    - kis fogyasztás, hosszú használati időtartam (lehetőleg elemes, ne kelljen töltögetni, de pár hónapot azért bírjon ki)
    - relatíve könnyű súly
    - szimmetrikus forma (ezt szoktam meg)
    - nagy méret (ez fontos, mert nagy a kezem, és az apró egerektől fáj a csuklóm egy idő után, a mostani egerek 12 centi hosszúak, 6 centi szélesek, ez kb jó méret)
    - árban valami normális, olyan 10-20 közötti

    ahogy néztem, a bluetooth lézer egerek mind kicsik, az nálam kizárva. szóval pár órát már keresgéltem, de nem sok sikerrel, ezért is kérek segítséget. előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák