Új hozzászólás Aktív témák

  • Bitorlo

    csendes tag

    válasz jaffa 2843 #32768 üzenetére

    Értem. Tehát akkor elvileg amiket most lehetne rendelni üzletekben X-710 BK (4 ezer körül), az nem ugyanaz a minőség mint a (mondjuk) pár évvel ezelőtt rendelhető ugyanezen modellek? Nincs valami jelölés a korábbi és újabb széria között? Pedig már felcsillant a szemem hogy belebotlottam dobragab fórumozó hsz-ébe, és már félúton jártam a rendelésben mikor olvastam a te hozzászólásod. Na most akkor rágódhatok tovább :).

    Sajnos bár a DA lenne az etalon, csúnyán megszívtam vele (2 év alatt 2 ment a levesbe, és hát nem ezt vártam.. Asszony meg ott röhögött rajtam a 3.5 K-s A4-techével amit előtte 1 évvel vett, és az akkori Battlefieldben darált vele, és csak most kezdi megadni magát) . Ebayről /vagy és/ Használt-at nem szeretnék, így maradnak a hazai Budapesti boltok kínálatai. Sokan ajánlottátok a G100s, és G400s egereket, visazont míg előbbiről hiányoznának a hüvelykujj közeli oldal gombok (és 1 mérettel kisebb is a megszokottnál) addig utóbbi árban a 15K fölötti lenne, ami megint oda vezetne hogy elkezdeném fontolgatni a jelenlegi Deathadder szériát, aminek hadat üzentem, de mégis..

Új hozzászólás Aktív témák