Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz FuRiONight #15195 üzenetére

    Steelseries Ikari optical-t használom leginkább. Ma jött meg egy G400-as amit egyik barátomnak szánok apró meglepinek, hétvégén kicsit tesztelem is.
    Minek ennyi? Amikor az MX518-am bemondta az unalmast akkor kellett egy másik. Akkor vettem a DA v2 Black Editiont. Annak a fogása annyira nem jött be ezért nagyon nehezen de eladtam, közben pedig keresgélni kezdtem, nincs e olyan egér ami nekem fogásra jobban bejön mint a nagyon szeretett Logi. Vettem egy használt Ikari-t. Aminek a fogásától/kényelmétől megdöbbentem, majd miután kipróbáltam vele magamat rájöttem, hogy ez nem csupán kényelmes hanem kimutathatóan jobb vagyok vele. A más fogás miatt sokkal pontosabb vagyok. Meg mostmár kíváncsiság is hajt, szóval könnyen lehet becsúszik még egy-két példány próbára a használt piacról, legfeljebb eladom én is.

    Nekem nem jött be a G9x, nem bírta a csuklóm.

    Most viszont könnyen lehet egérpadokkal rendezek hasonló ámokfutást mint eddig az egerekkel.

    Uhh, az a Gigabyte nagyon fhosss. Odaadtam anyáméknak facebookozni. :D

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Új hozzászólás Aktív témák