Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani egy viszonylag olcsó egeret? :R Természetesen az elvárásaim sem nagyok. Battlefield 3-mal szoktam játszani, és ennyi. :D Jelenleg egy A4Tech wop-35-ös egerem van. A legjobban az zavar, hogy a kábel el van törve valahol, így egy-egy nagyobb rántásnál nem érzékel egy pillanatra. (Na ilyenkor szoktam nyomni egy fejest a helikopterrel. :D) Pittyeg is a gép, mintha kihúztam volna. Továbbá, a nagyobb rántásoknál nem mozdul az egér, vagy inkább visszafele, egy helyben ugrál jobbra-balra - ez gondolom, nem a kábel hibája. Apróbb mozgásoknál sem valami jó, azaz nehezen tudok rajta csak egy picit mozdítani. Ez gondolom azért van, mert az egér nem csúszik eléggé az egérpadon. A LOD-ja is lehetne valamivel alacsonyabb. Na, ezek kb. a problémáim az egérrel, ami alapján nyilván az jön le, hogy kell egy jobb egér, de azért nem kell, hogy nagyon profi legyen. Szerintem. :D
    A lényeg, hogy hozzám került egy kerek 8000Ft-os extreme digital vásárlási utalvány, amiből gondoltam, vennék egy új egeret (bár nem bánnám, ha egy új billentyűzet is kijönne belőle :B). Formavilágra a logitech-ek jönnek be, hogy nem szimmetrikusak. Bár még nem használtam ilyet sosem, de a mostani a4tech elég kényelmetlen. :D Legyen legalább 2 oldalsó gombja, bf3-ban jól tud az jönni.
    Előre is köszi az ajánlatokat! :R

    Jah, lenne még egy kérdésem, ha már itt vagyok. Az miért van, hogy néha elkezd mászkálni a kurzor a képernyőn, pedig hozzá sem érek az egérhez? :D

    [ Szerkesztve ]

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák