Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz finest #13495 üzenetére

    Maximum fanférfi, de nem.
    Logitech-nek van egy pár jó egere (újak közül egy - ill. a G300-at még nem próbáltam -, de a régiek úgy általában jobbak), a többi egy (kisebb v. nagyobb) rakás...(játszani)

    Köszi a linkeket, de fölösleges, mert lőttem már ilyennel.

    A tesztek:
    --------------
    Genius Ergo 520-ról Gigabyte M6980-ra. :DDD

    "Érzetre pontosabb, mint az Ergo volt anno. Habár lehet, hogy csak placebo"

    Komoly review. :) Mondjuk az Ergo-nál tényleg jobb, de az nem nehéz.

    "Logitech és Razer egerei ebben az árban még optikai érzékelősek"

    Szerencsére.

    vortez.net-es "teszt": érződik rajta, hogy vágja a csávó és high-skill FPS-kocka. Mélyen belement a perfect control / malfunction-rate mélységekbe. "This is perfect", oszt' csá. :DDD (:W)

    "As I mentioned in my opening remarks, when you think GIGABYTE you probably don't think gaming peripherals - at least I never have."

    And this is how should it be. ^^

    "The only niggle that I could find with the GIGABYTE mice - in particular the M6980 is the inability to have lighting on but without the pulsating glow."

    Istenem... (:W)

    bit-tech.net-es "teszt": "The non-braided cable might put off some people, as might the lack of little finger support, the maximum sensitivity of 2,000dpi and the relatively low number of buttons."

    Nevetséges. Vérsanyi a szomszédból is ír egy ilyen "review"-et. Pontosabban csak ő tud írni egy ilyet - bár talán még Clueless Töhötömnek is menne. :DDD

    Sajnos sokan vannak, akik ilyen "tesztek" (netes játékos egérvizslatások 90+%-a ilyen) után vásárolnak egeret. :(

    ----------------------------------------------

    Konkrét hiányosság?
    Leginkább a (játszani) meglehetősen defektes Avago ADNS-6010 szenzor. Még lézerhez képest is gyenge perfect control (emellett még prediction is van).
    Már a Logitech G5-ben is egy perc alatt 4x akasztottam ki - egy élmény volt vele a Q3A :DDD (:N).
    Ha emellé még az árát is hozzávesszük, már végképp' több, mint elég.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák