Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Egon #11946 üzenetére

    :C

    Nem mondok erre semmit, mert nem akarok permabant. ^^ A magánéletemhez meg semmi közöd.

    Tothgera30: Jogos, jogos, de privátban nem tudja. Le van tiltva, szóval csak a topikban tud flame-elni. :DDD

    nyunyu: "Mondjuk a hasznalhatatlan UIjat tervezot agyonvernem egy ikszboksz kontrollerrel, aztan a zsinorjanal fogva fellogatnam, hogy szaradna le a keze.
    Akkor talan rajonne, hogy PCn nem az a default beviteli eszkoz.
    "

    :DDD

    Mindig is a fényceruza volt. : D

    frango13: Uhh, akkor azért volt vele küzdés rendesen. Csak azért kérdeztem, mert nemrégiben gondoltam arra, hogy vennék valami szép állapotú "sima" Diamondback-et és a LED-jeit kicserélném valami szép lilára (esetleg valami vad rózsaszínesre :DDD). Annak még az egész háza áttetsző volt, szerintem baromi jól nézne ki. Küzdelmeidet olvasva viszont lehet, hogy egy kicsit még halogatom a dolgot. :)

    bAtt001: Szívesen. Aztán majd megoszthatod velünk, hogy bevált-e a célra a kiválasztott darab.
    Amúgy ha esetleg mégis beleférhetne valamilyen vezetékes, akkor csekkold le a Razer Salmosa Pro-gaming Edition-t (Asia Edition-nek is szokták hívni, mert a Razer kifejezetten a keleti piacra szánta).
    Nagyon picike (95.9mm (length) x 54.4mm (W) x 33.3mm (H)), kiskezű embereknek vagy laptop mellé ideális lehet, vékonyka vezeték és valami ~40g az egész - a szenzora is az a bizonyos Avago ADNS-S3668 (Razer 3G infra) - szóval a "teljesítményére" sem lehet panasz.
    A kábelt összekötöd így,

    és akkor nem kell igazgatni se, ha lapival használod.

    E-bay-en párezer forint (postával ~5k), de a múltkor láttam itt aprón is egyet 3,5k-ért.
    Csak egy tipp volt még.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák