Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz Egon #11925 üzenetére

    Ezért mondom, hogy placebó-hatás: látod, hogy leesik a fraps közölte érték a sarokban, és elkezdesz rosszabbul játszani.
    Bocs de ez nettó marhaság. Am alap 60HZ-en használom. In-game írja ki az fps-t a játék.
    Nem nagyon érek rá nézegetni játék közben, mert leszednek mire visszanézek a célkeresztre.
    Mivel mostanában szrakodik a netem, ezért még a netgraph is be van kapcsolva. Csak akkor lesem, mi nem stimmel amikor baj van. Egyszerűen nincs rá időm nézegetni.
    A miértjét, mármint miért nem tudok normálisan célozni egy adott fps-szám alatt nem tudom, mivel a probléma felbukkanásáig pontosan ugyanazt gondoltam mint te. 25 oszt júvan. De saját tapasztalatból mondom, hogy nem így van, legalábbis ebben a játékban amit én űzök.

    Egyeseknél lehet pszichológia, viszont azt is el kellene fogadni, vannak olyan emberek akiknek a képességei túlmutatnak a mienkén. És ami minket nem zavar mert észre sem vesszük, az számukra akadály is lehet.

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Új hozzászólás Aktív témák