Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz raziel01 #11597 üzenetére

    Van egy a családban. Hugomnak oda van a csuklója, előző munkahelyén rengeteget egerezett és szétment a csuklója. Folyamatosan ínhüvelygyulladása volt. Azért vettük ezt, mert ez kényelmes neki. Én lepróbáltam játékra. 30perc után repült félre mert ötletszerűen reagált a mozdulataimra. Asszony vett egy Labtec 1000ft-os egeret, ha kell megmondom milyent, előbb ajánlom azt. Viszont az a Trust-tal ellentétben nem csicsásmicsás. Néha rendbe kell hoznom hugom gépét akkor használom. Fogok neki venni egy másikat.
    Nem bírom megtalálni azt a tesztet aminél a hozzászólásokban más is panaszkodik a pontatlanságra.
    Tegyük hozzá, van olyan játékostársam, aki 990ft-os Genius egérrel is megszorongat.
    Volt olyan aki valamelyik A4tech gamer egérrel lejátszott a pályáról. Őt meg a klántársa aki MX518-al tolta. Pedig akkoriban aktívabb voltam, rendszeresen napi 8-12 órákat játszottam, nem is azon a színvonalon voltam mint most. Meg persze olyan is van aki G9-el nyomja és lemostam a pályáról.

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Új hozzászólás Aktív témák