Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Synthwave #11554 üzenetére

    Szerintem is bitang jól nézett ki a Plasma - Acid Green - Salamander Red széria. Nekem személyes kedvencem külsőre. Hol/mikor láttál működőket? Mert én néhanapján ráizgulok, és megyek egy kört, de sose találok sajnos. 1-2 darabot pedig szívesen betáraznék.

    A 6 év tényleg szép kor szerintem is, becsületére válik. Nem vagyok HC gamer, de azért ha szezon volt, akkor verettük a CoD-ot a "családias klánnal", olyan 800-1000 órám lehet benne. Összesen se lehet benne olyan sok, én maximum 4000-4500 játékórát tippelnék élete során. De vigyázok rá nagyon :) Minden takarításnál áttörlöm, leszedem róla a felszedett dzsuvát, a görgő mellett is kitakarítom. Emiatt még nem is volt/nem is kellett szétszedni. És a pad óta már a teflon se kopik, és nem gyűjti a port az asztalról. Szóval még 10 évet neki! :D Az MS-nek csak a kábele kompatibilis, szenzora például nem, mi? Egyébiránt mindegy is, az is ugyanilyen ritka :D

    A driver nehéz dolog. Láttam én is, hogy mennyi lehetőség van benne. Bár szerintem hibátlanul használható az OS-sel szimplán is. Állítási lehetőség ugyan nincs sok, de az alapértelmezett gombkiosztás jó, és a sense-t is lehet azért állítani. Ami nálam amúgy is annyi, hogy felküldöm a francba :D Sajna csak ez az egy driver volt Win7 64 bit-re, ha jól láttam, ezért is próbáltam kétszer is. De teljesen hazavágta. Elcseszte a programozott gombokat, és amit beállítottam, azt nem kezelte, nem működött egyik sense állító csúszka se, és a dpi váltást is furán kezelte. Nem tudtam jobbat, offoltam :(

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák