Új hozzászólás Aktív témák

  • Molydeus

    senior tag

    válasz Throme #71040 üzenetére

    Passz, első kézből vett tapasztalatom egyikkel sincs, tudod, különutat jártam eddig a GMMK-kkal. :D
    Tény viszont, hogy Varmilo sokáig egyet jelentett az itthonról is elérhető megbízhatósággal, meg a magyar PBT kupakokkal. A Ducky volt még sokáig mögötte, csak ugye ott a kupakok nem feleltek meg mindenkinek. Most meg a 3-assal ott is bejött a hotswap lehetősége, de jelentősen drágábbak is lettek.
    A Keychron érzésem szerint felforgatta a piacot, mind a készre szerelt, mind a belépő custom
    világban. Ráadásul jobban is csinálják, gyorsabban reagálnak, mint pl. a GMMK.
    Ha most kellene választanom és csak egyetlen billencset, én is tőlük vennék egy hotswap megoldást. Ha kifejezetten fontos lenne a magyar felirat, akkor valószínűleg az is tőlük lenne.

    Amúgy láttátok a Q7 prelaunchot?
    Azt nem értem, hogy ha a többi Q-n mellőzni tudták ezt az agyzsibbasztó dedikált világításkapcsolót a jobb felső sarokban, akkor most minek kell erőltetni? Értem, hogy QMK/VIA, de a kupak akkor is ehhez jön ha nem eleve barebone-t választ. A másik meg a 4 1U-s mod az alső sorban.

    M.

Új hozzászólás Aktív témák