Új hozzászólás Aktív témák

  • hdman

    őstag

    Gyerekek, reggel elmentem, hogy asszonynak vegyek egy Polot, (sőt az elmult heteket Polo és Ibiza böngészéssel töltöttem), aztán végülis vettem egy Mazda 2-t :DDD

    Hát, sajnos sokadjára kell tapasztalnom, hogy a használtautóvásárlás k nagy lutri. Múlt vasárnap kinéztem egy Ibizát Székesfehérváron. Beszéltem Munez kartárssal, elment megnézni. A srác a telefonban is korrekt volt, a kocsi a megnézés alapján is érdemes volt arra, hogy lemenjek sopronbol, és megnézessem egy szerelővel. Megbeszéltem a sráccal, hogy előleget is adnék, hogy ne vigyék el. Erre szerdán este ir egy mailt, hogy sorry mégsem adja el, meggondolta magát. Irtam neki, hogy gondolja át még egyszer, akkor miért hirdette, ráadásul kiemeléssel? Most megjött rá a vevője, előleget is adok, és szombaton (aza ma mennék érte). Visszairt, hogy sorry, de nem. Na bumm, mondom ok.

    Muneznek ezuton is szeretném megköszönni az önzetlen segítségét, nagyon ritka az ilyen! :C Kösz tesó! :R

    Másnap hazaértem melóból, felhivtam az ÖSSZES 250km-en belül lévő 5 ajtós, klimás 1,4 benzines Polot és Ibizát. A végén azt vettem észre, hogy a kezdetben ~20 megnyitott böngészőlapok nagyon fogynak, és lényegében 1 győri maradt. A telefonban minden jól hangzott, képek alapján is ok, hát menjünk le, nézzük meg. Ma megtörtént a vizit, de inkább hagytuk....

    Győrben van egy utca, egymást érik a kereskedések, gondoltuk nézzünk oda. Volt sok szép autó, de vagy dizel volt, vagy túl volt a kereten. Igazábol a fent emlitett 2 tipuson kivül mást nem is kerestem, de amikor megláttam a M2-t, valahogy rögtön megtetszett a kis csúnyácska alakjával :DDD

    2004/6 havi,mélykék, szinte már fekete, 15" gyári alufelni, 2012.08-as nagyon jó profilu gumival, 2 gyári kulcs, 1-2 parkolási karccal, 5 ajtó, "nagy" csomagtartó, a téli gumi szintén gyári alufelnin (!!!), 159k km,1 tulaj, rozsda nincs, egyedül a bal hátsó ajtóélen van kezdődő puffanás,belül az ülés és kárpit nincs kiszakadva, karcok is minimálisak. A próbakörön is minden rendben volt, igy megegyeztünk rá. Most hozta be osztrákiából, még 2015.06ig lenne rá kinti műszaki. Odaadta az összes szervizszámlát, online kinyomtatott szervizkönyvet, a felnivásárlás számláját, minden korrektnek tűnt. Az előző tulaj 2013.06-ban költött rá 1067 eurot.

    Erről van szó:[link]

    Jövő héten elintézi a papirokat, rendszámot kap, és mehetünk érte :))

    [ Szerkesztve ]

    Sopron city :)

Új hozzászólás Aktív témák