Új hozzászólás Aktív témák

  • hellomi

    tag

    válasz Bdanyy #213255 üzenetére

    Mas baja volt az autonak a Golfnal is, csak most a valtorol irtam direkt....
    Bar a legbetegebb ilyen szempontbol a Passat volt, evente egyszer valami nagy dolog leterdelt rajta, volt baj ott a porlasztokkal, turbot mar nem emlekszem pontosan, hogy 3szor vagy 4szer kellett felujitani, utolso alkalommal cserelve lett, azzal is adtuk el, klima kompresszort ketszer kellett cserelni, valami mindig akadt vele, de szuleim istennek se akartak megvalni tole. Aztan mikor le lett cserelve naluk es vettek helyette egy W212-es E classt, 1 evig hallgattam, hogy miert nem gyoztem oket meg hamarabb, hogy csereljek le. Na sebaj, en is vettem nemsokkal kesobb egy W212-t, belenyultam rendesen a szoporollerbe, nehany honapon belul meg is kellett valnom tole, mindene szar volt, allandoan szervizbe hordtam. Eletembe annyit auton nem buktam mint azon. :(

    ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

Új hozzászólás Aktív témák