Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Mágus2 #161145 üzenetére

    Meg szoktam nézni a használt kínálatot is, de 2-3 éves autók kb mind kételyeket keltenek
    Amúgy az miért baj, hogy nekem a kicsi autók jobban tetszenek, mint a nagyok, meg nincs is szükségem nagy autóra?
    Én azt nem tudom megérteni mi a francnak valakinek egy q7 méretű batár városba, ha mindig egyedül ül benne, minek kombi, ha kb sose használja ki, minek 5 méteres autó városba....?
    Azért van ennyi fajta autó, mert mindenkinek más az igénye, amúgy egy i20 méretű autóval nagyobbat lehet autózni, mint egy skoda oktáv kombi méretűvel. Persze utobbi sokoldalubb.
    bitpork: a motorokat még azért vetettem össze, mert a kia/hyundai 500eFt al drágábban méri az i20/rio-t az 1,4-el, mint a mazda a 2-t 1,5 75lóval, de majdnem ugyanazttudják. Mazdánál van 90 és 114 változata is ennek a motornak, csak az nem hidraulikus vezérlésű, hanem bonyolultabb

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák