Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    válasz zoo8800 #134153 üzenetére

    Nekem a 14 éves Passaton nem volt, illetve hazudok, egy nekikocc volt most a Mama márciusban.
    De mivel én egy állat vagyok, eleje le, bal első lámpa új, (csak 2 fül tört le, ragaszthatta volna is) új zárhíd, új cooler. (mint kiderült, a régi cooler is jó, de lötyögött=megy) ;] (hozzátenném úgy, hogy a lámpán látszott, hogy történt valami. SEMMI sem sérült alatta, nyúlvány, lemez, géptető, semmi.)
    Szóval 10+ éves kocsinál is van aki gazdája a taligának, van aki meg pékekkel szereltetni. Vagy rosszabb, nulla tudással Maga gányolja. :DDD

    De visszatérve a Kérdezőre, nekem sem világos, hogy a 200e FT és az 1mHUF között mi ez a nagy szórás.
    HA nincs zsebben még ez a 300e forint sem, én inkább bicajt vennék. Vagy éves BKV bérletet. :U
    És ezt most nem a rosszindulat mondatja velem, de most komolyan:

    1.: megveszem, happy finish.
    2.: átiratom, de ELŐTTE 24 órán belül biztosítás. Átírás 30-x00e-ig bármi, cm3 függő. Legyen itt most 40e
    3.: szerelő, szíjak, szűrők, fékek. átvizsgálással együtt, anyaggal sacc:100e. igen, még ennél a szakadt 270e Toyonál is.
    4.: gumik. 50-ről a csillagos ég.
    5.: belseje. (már meg sem említem a kárpitokat, mert felesleges)
    6.:lehet menni.

    [ Szerkesztve ]

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Új hozzászólás Aktív témák