Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Irdatlan

    csendes tag

    Sziasztok !

    Röviden : Alaplapot szeretnék cserélni , minden egyéb megtartásával és hiába nézek már napok óta , sajnos nem vagyok benne a témában - ehhez szeretnék segítséget kérni .

    Hosszabban : kb 13 éve megvettem első számítógépem ABIT IS7 478 Intel alplappal amit bővítgettem , mindent cserélgettem amíg lehetett , aztán megadta magát , annyira elegem lett , hogy vettem egy laptopot / toshiba i3 stb / aztán vettem a hardveraprón egy Viglen omnino gépet / minden egyben / - véletlen találtam a hirdetést és nagyon jó árnak tünt és sokkal jobb is mint a laptop...
    Egy gondom volt , hogy nincs rajta usb 3.0 - ás csati , vettem is egy bövítő kártyát , szintén itt , de azt vagy felismeri vagy nem - megszakad másolás közben stb , így kivettem , új bővítőkártyán gondolkoztam amikor eszembe jutott , hogy lehet azzal is így járok ..
    Így új alaplap vásárlása mellett döntöttem , de hiába nézem , nézem .. teljesen elvesztettem a fonalat a 478 - as foglalat óta és fogggalmam sincs , hogy milyen , merre , ha találok egyet akkor biztos , hogy jó e stb ...

    Leírom az adatokat , hogy mik vannak a gépben , úgy szeretném , hogy csak az alaplapot kelljen cserélnem .

    Kicsi a hely ezért ugyan ekkora kellene , sok USB 3.0 ás ajzattal / min 2/4 + alaplapi / , HDMI csatlakozó
    25 e - ig kellene - de ha sokkal jobb van pár ezerrel drágábban az is jó / esetleg WI -FI
    Csak dolgozok rajta - / nem játszom / - ha ez számít :) de integrált video kari van a mostaniban is az kellene az újba is

    Alaplap neve Intel Tunnel Mountain DQ57TM
    Fizikai formátum Micro ATX
    Alaplap mérete 240 mm x 240 mm

    CPU típusa DualCore Intel Core i3-550, 3200 MHz (24 x 133)
    Tokozás típusa 1156 Contact FC-LGA

    DIMM1: Samsung M378B5773CH0-CH9
    Modul neve Samsung M378B5773CH0-CH9
    Memória sebessége DDR3-1333 (667 MHz)

    Elnézést a regényért , és nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni , hogy milyet vegyek - olyan kéne , amit jelenleg is forgalmaznak valahol , újonnan megvehető .

    Előre is köszönöm !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák