Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee3000

    tag

    válasz bluyoo #73766 üzenetére

    Huh, jól elírtam a tápellátó áramkört (közben az SDRAM-okat is böngésztem a QVL-ben, és fejben kicsit összeolvadt). :DDD

    Amúgy, pont jó példát hoztál - a másik, amint még néztem, hogy az MSI Gaming 3 lap H97-es ill. Z97-es modellje között mi a fene indokolja a majd’ 10K különbözetet (csak mert a chipsetet leszámítva tök ugyanaz a kettő).
    Igaz, így direktben nem írtam, de max. 40k van nekem alaplapra előirányozva, ebben az ársávban keresném a leginkább megbízható darabot. A TUF és társai nekem sajnos már drágák.
    Nekem eddig az jött le, hogy az Asus H97-Pro Gamer nemcsak egy átcímkézett sima Pro, hanem feljebb pozicionálták, (ha csak egy fél szinttel is), tehát megéri a felárat (- a Pro-hoz képest; csak a tudását nézve, változatlanul drágának tartom). MSI-ből inkább a Z97-Gaming 5 lehetne az alternatívája, mintsem a H97/Z97-Gaqming 3, viszont az már kívül esik a keretemen
    Szóval akkor maradok az MSI H97 GAMING 3-nál, vagy ha esik egy kicsit az ára, akkor a Asus.Pro Gamer lesz a befutó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák