Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz Mahrenburg #65431 üzenetére

    (#65431) Mahrenburg
    :DDD de szoktam csak most többet vagyok éjszakás műszakban így nappal alszok, ami ennek a hátránya hogy általában hajnal 2-3 felé már senki nem akar tanácsot :DDD

    (#65442) DR|FTK|NG
    sorra hullanak, a felső kategóriában nincs (fatality, oc formula) gond viszont más/jobb alternatíva az van és nem 2év garival, kíváncsiságból vettem már 1-2 asrock-ot magamnak is és kérésre is szereltem egy párat_hát nem rossz de nem is jó még van mit fejlődni de ez az én szubjektív véleményem

    (#65454) flymi
    elég régóta hobbiból és mert imádom gépeket rakok össze az olcsó alapgéptől a felsőkategóriáig
    Szimplán azokat ajánlom amikkel nincs gond így én is nyugodtabban alszok, van részemről is ajánlható asrock de más kategóriában. Hűtőből ha annyi a keret akkor annyi ahhoz megy a legjobb, ha kicsit visszaolvasnál akkor látnád hogy szinte minden gyártótól ajánlottam több típust. XFX, FSP, EVGA, Seasonic stb. látom nem esik le így segítek röviden_adott kerethez a legjobbat, mind legalább 5év garis minőségi belsős táp van még kérdés? Az évek alatt arra jutottam hogy az asus_msi_giga lapokkal minimálisra redukálható a macera, ebből következik hogy igenis azokat ajánlom elsőként amikkel a legkevesebb gond szokott lenni, hogy miért asus mert ezzel van a legkevesebb utána msi utána giga. Itt most befejezem mert fel fogsz idegesíteni.

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák