Új hozzászólás Aktív témák

  • Goblin12

    őstag

    Győlölöm ezt a szerkesztési lehetőséget, megírtam egy oldalt, nyomom z oké-t erre jelentkezzek be azt részre meg már nem tudok vissza menni. -.-" mert AFK-tam közben aztán kiléptetett. . .

    (#63524) jim bcs: Adnak, csak nem tudom az olyan esztétikátlan, mint ahogy a többi lapon simán elfér rendesen akkor ott is elférhetett volna, 2-vel kevesebb PCI-E lenne a lapon, hajaj. :N

    Z97-hez:

    Ti a felsorolt lapok közül melyiket vennétek?

    A lapra van 50k-55k, illetve csak indokolt esetben megyek feljebb.

    A lapok:

    1. ASUS ROG Maximus VII Hero | Mellette szól: Lehet rá vizesblokkot kapni. 54k

    1. MSI Z97 Gaming 7 | Szimplán tetszik, ellene: nincs vizesblokk 49,5k
    2. MSI Z97 MPower | Szimplán tetszik, ellene: nincs vizesblokk 49k

    1. ASRock Z97 Extreme6 | Mellette: Ultra M.2 Ellene: kék világgal való barátkozás 48k

    Tudom ti nem szerettek ATX lapot ajánlani, megértem, de én meg szeretnék egy Noctua NH-D15 rá ami már megvan, és az nem fér el kis lapokon. És a második VGA világától se zárkóztam még el.
    A CPU: i7 4790k ez bőven elég szerintem jó pár évre, 2011-3-ra nicns szükség.

    A vízhűtéses dolog miatt eléggé egyhangú a választás, de ha nem melegednek annyira ezek a tápos részek a lapon akkor nem muszáj ám Asusnak lennie.
    AsRock hát, erről a lapról nem olvastam rosszat, de az az Ultra M.2 eléggé kecsegető, főleg, hogy nem is drágák ezek az SSD-k emiatt rá is kcisit nagyobb hangsúly fekszik.
    A két MSI meg tetszik, a sárga fekte talán még jobban. :B

    Szóval ti mit választanátok? :R

    Köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák