Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz CsigaGyilkos #59418 üzenetére

    Szívesen!
    Egyértelműen van valami előnye (bár még mindig a játékos a fő tényező ;) ). Csak érdekes volt hogy kikötés a "gamer", és kizárod azt a gyártót aki egyáltalán elkezdte gyártani ezt a kategóriát (ROG). :DDD

    (#59419) hdekakas
    Hát nem sok olyan lap létezik. Elvileg az Asus Workstation sorozatú P8Z77 WS lapja képes rá, az ASRock Z77 WS és a Gigabyte GA-Z77X-UP7 mellett.
    Mondjuk ha már ennyit költenél új lapra meglehet a platformcsere sem lenne rossz ötlet. :) Pl. a Z87-WS -el.

    (#59420) Sebaj Fóbiás
    Való igaz teljesen más felhasználói rétegnek készült.

    (#59421) gerenda110
    Hi!
    Kerek a történet! :)

    (#59422) Atlantis
    Nekem meg semmi gondom nem volt velük. Vagyis egyszer gajra vágtam egyet BIOS frissítéssel .... de helyre lett pofozva azóta is működik .... plusz egy egyet haveromnál a villám intézett el ...
    Most attól hogy egy általad választott RAM kit-el nem volt teljesen kompatibilis a lapod attól lenne rossz?Mondjuk mára elég kevés esélye van a dolognak. :) Benne is volt a kompatibilitási listában?
    Szerintem ha most pl. egy ASRock lappal dolgoznál igencsak sírva kérnéd vissza a Sabert. :DDD
    Mindenesetre ha nem szimpatikus a gyártó nem tőle kell vásárolni, van elég lap a piacon.
    De hol írtam hogy jobb? Csak hogy tudjam melyik lapokról van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák