Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsigaGyilkos

    aktív tag

    válasz bluyoo #59425 üzenetére

    "Szívesen!
    Egyértelműen van valami előnye (bár még mindig a játékos a fő tényező ;) ). Csak érdekes volt hogy kikötés a "gamer", és kizárod azt a gyártót aki egyáltalán elkezdte gyártani ezt a kategóriát (ROG). :DDD
    "

    Ja akkor értem miért volt neked furcsa a hsz-m. :) Többen nem értik, hogy mi a bajom az Asus cuccokkal...
    Akkor most elmondom! Eddig akárhányszor - itt szeretném megjegyezni, hogy nem felső kategóriás lapokról van szó - Asus lapom, vagy lapunk volt - a családon belül vagy barátnak - állandóan megszívtuk... Na most én emiatt nem szívesen veszek Asust még egyszer. Arról nem is beszélve, hogy van egy HD 5870 a gépemben (ami szintén Asus) és az is volt már egyszer cserélve. :DDD

    De ajánlhatsz Asus lapot is megnézegetem azt is, hogy arról miket írnak... De én úgy tudom, hogy abból is amit linkeltem (MAXIMUS VI HERO) ez az egy változat jöhet szóba, ami a kritériumoknak is megfelel. Azt elfelejtettem mondani, hogy mATX lapot sem szeretnék :B

    UI: Ha van 50K feletti lap amit nyugodt szívvel mernél ajánlani akkor jöhetnek azok is.
    Erről, ha tudsz nekem tesztet linkelni, vagy van valakinek bármilyen tapasztalata, akkor azt szívesen fogadom. Netán egy hely, ahol olcsóbb, mint 76K, azt még szívesebben fogadom :DDD

    Visca el Barcelona!

  • Atlantis

    veterán

    válasz bluyoo #59425 üzenetére

    Gondolj bele: megveszed egy elvileg jó nevű gyártó prémium lapját és az nem hajlandó kezelni az egyik piacvezető memóriagyártó válogatott moduljait, ha az összes slot ki van használva. Ki a búbánat gondolna erre? Mi az első gondolat, ami eszébe jut az embernek, miután rájön egy ilyen hibára? Nem az, hogy húdejó, hogy ezt vettem...

    Nem állítom, hogy más gyártóval nem fordulhat elő hiba, de akit egyszer megéget a tűz, az utána óvatosabban megy a közelébe.

    Feljebb írtad valakinek, hogy a Gryphon jobb döntés volt (mondjuk azt nem tudom, mi volt az alternatíva, nem olvastam vissza).

    Miért kérném sírva vissza a Saber-t az Asrock-kal szemben? Akkor most mégsem olyan jó az a márka? Mint írtam, őket egyáltalán nem ismerem, ismerősi körömben sincs egyetlen Asrock lap sem.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák