Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz KaakukK16 #49918 üzenetére

    Szia! Nos egy jobb Z-s lap 35k-nál kezdődik, ha igazán jót akarsz Z87-ből, vagy ahogy te írtad érdemlegest, akkor megpótolod 3-5k-val a max. kereted és 38-40k-ért már veszel egy ASUS GRYPHON Z87-et a maga matx méretével és 5év garanciájával. Ha spórolni akarsz akkor neked bőven elég a H-s lap, mondhatom úgy is hogyha nem az ASUS GRYPHON Z87-et veszed meg akkor maradj a H-s lapoknál és akkor az általad felállított legalsó határon vagy.

    H-s lapok: 23-25k-ig
    ASUS H87M-PLUS
    Asrock H87M Pro 4

    Z-s lapok: 34-35k-ig:::::::::ASUS GRYPHON Z87:::38-40k :K
    ASUS Z87M-PLUS
    Asrock Z87M Extreme4

    3 napja raktam össze egy ASUS GRYPHON Z87-es konfigot ugyanígy i5 4670-el az egyik jóbarátomnak ;] , háááááát mit is mondhatnék megéri azt a 3-5k felárat hidd el ha mégis emellett döntenél. Mikor elsőnek kézbe veszed már tudni fogod hogy nem egy kispájás lapot fogsz a kezedben, a minőséget sugallja bármit is nézel a lapon, öröm volt kézbevenni. Az új bios nekem nagyon bejött, ez egy csodálatos lap lett minden tekintetben és miután összeraktam egy gépet belőle eléggé piszkálja a fantáziám hogy mi lenne ha váltanék. Ezt az mAtx TUF lapot és az árát most nagyon eltalálták Asus-ék.

    [ Szerkesztve ]

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák