Új hozzászólás Aktív témák

  • Lassú Víz

    őstag

    válasz konyi79 #670 üzenetére

    Ha visszagondolok a saját vásárlásaimra, egyre profibbak lettek a vázak és egyre nőtt két vásárlás között eltelt idő. Ha jobban belegondolok alig van olyan dolog amit ne tudnék úgy lefotózni, hogy egy albumba jó legyen, de sokszor még pixel kukkolva is elégedett vagyok. Ha félre tesszük a birtoklási vágyat meg a péniszhosszabbítást, akkor igazi ok nincs rá, hogy több ezer Eurót öljek jobb ISO-ba, keskenyebb DOF-ba, gyorsabb sorozatba. Nem látom most azt a technológiai ugrást, amitől a jelenlegi működő fényképezőgépemet le kellene cserélnem. Nyilván ez nem könnyíti meg a gyártók helyzetét, de mint sokaknak a világban, nekem sincsenek korlátlan forrásaim.

    Bízom benne, hogy egy egyensúly ki fog alakulni, az elég szar lenne, ha csak a telefon meg a KF maradna, mert a gyártók bedobják a törölközőt. Persze az is lehet, hogy akik most sírnak a kompaktok eladásai láttán hallgatnak arról, hogy mit és mennyiért szállítanak a telefon gyártóknak. Az én telefonomra is rá van írva a kameránál, hogy Leica...

    A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

Új hozzászólás Aktív témák