Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Alteran-IT #9598 üzenetére

    köszi, de lehet valamit félre értettél, kicsit olvass vissza. Pont az a baja akos86-nak, hogy nem megy...

    Azt, hogy hogyan kell tiltani, szerintem nem kérdeztem :), még az is lehet, hogy ennél jobb módszert is tudnék rá :), de ha már elmesélted, mennyivel nőtt a népszerűségi indexed? :D

    Tőlem már sokszor kérték, hogy tiltsak ezt meg azt, mert nem dolgoznak a mocsok munkavállalók, mert megy a fb a háttérben, stb. Én mindig elmagyarázom első körben, aztán persze elfogadom a döntést, hogy miért nem jó ez a megoldás ! Ha másért nem, mert a mobilinternet korában elmennek szarni 2 órára a telefonjukkal... Annál már csak jobb az, ha legalább a helyén van és a háttérben megy a fb. Egyébként én mindig javaslom, hogy ilyenkor be kell hívni a kollégát, elmondani neki, mennyire jó munkaerő, mennyire kár lenne megválni tőle. A második figyelmeztetés után nem kell jönni dolgozni. Ez szerintem hatásosabb, egyébként pedig ha pl a gyerek vizsgázik és annak a bejelentkezését várja, akkor is fb-ozni fog, ha kirúgod utána..

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák