Új hozzászólás Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz Eagl3 #8273 üzenetére

    Te úgy véled, hogy mindenhol jól van meghatározva a maximális sebességhatár?
    Nem. De nem hiszem azt magamról hogy jogom van felülbírálni azt. Ha pedig én nem tartom be, akkor nem hibáztatom a másikat hogy ő viszont igen.

    Én nem mondtam, hogy szabályosan közlekedem. De azt sem, hogy vadállat módjára. Sosem veszélyeztetem mások éppségét maximum a sajátomat amihez szerintem jogom van.
    Gondolom minden esetben meg tudod ítélni hogy más épségét mi veszélyezteti, így neked szabályokra sincs szükséged. Feltételezem minden zebra előtt megállsz ha van gyalogos, ahogy kell.

    A seggfej pedig szerintem nem én vagyok, a te sajátságos stílusod sok mindent elárul rólad.
    Ha nem érzed magad annak, akkor a második kategóriába tartozol. Megadtam a választási lehetőséget. És gondolom komoly lélekbúvár lehetsz, aki nagyon sok dolgot le tud vonni abból ahogy valaki a "Miért vezet mindenki úgy, mint egy állat?" nevezetű topikban egy közúti közlekedésre alkalmatlan egyén sokadik, szabályosan közlekedőket becsmérlő agyament hozzászólására reagál.

    Hogyakarjamagátkifejezni?
    Gondoltam hogy kiszúrod, így legalább van valami amibe jogosan beleköthetsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák