Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagl3

    veterán

    válasz amol #8278 üzenetére

    "Gondolom minden esetben meg tudod ítélni hogy más épségét mi veszélyezteti, így neked szabályokra sincs szükséged. Feltételezem minden zebra előtt megállsz ha van gyalogos, ahogy kell."

    Igen, meg tudom ítélni és szükség van a szabályokra, DE nem mindenhol van jól megítélve a szabály. Az, hogy megálok e a zebra előtt sok mindentől függ. Ha látom, hogy egy kisgyerek tatyóval a hátán szeretne átmenni az úton átengedem. Ha babakocsis anyukát látok szintén átengedem és ha senki nem áll meg előttem a zebra előtt és tudom, hogy régóta várnak és senki nincs a seggembe szintén megállok.

    "Ha nem érzed magad annak, akkor a második kategóriába tartozol. Megadtam a választási lehetőséget. És gondolom komoly lélekbúvár lehetsz, aki nagyon sok dolgot le tud vonni abból ahogy valaki a "Miért vezet mindenki úgy, mint egy állat?" nevezetű topikban egy közúti közlekedésre alkalmatlan egyén sokadik, szabályosan közlekedőket becsmérlő agyament hozzászólására reagál."

    Szerintem ezzel már nagyon eltértünk a tárgytól... Amúgy te sem vagy semmi hallod, hogy meg tudod ítélni, hogy én közlekedésre alkalmas vagyok-e vagy sem. A munkám 80%-át vezetéssel töltöm, nemhiszem, hogy alkalmaznának ha állandóan elütnék, vagy összetörnék valakit/valamit.

    "Gondoltam hogy kiszúrod, így legalább van valami amibe jogosan beleköthetsz."
    Nincs ellenemre ha kijavítják a hibáimat, csak abban az esetben ha azt roszindulatból, tapló módon teszik. Te sajnos ebbe a kategóriába tartozol csak ezért reagáltam rá. De a következő hsz-od ban már kitalálod, hogy direkt írtad, hogy legyen mibe belekötnöm...

Új hozzászólás Aktív témák