Új hozzászólás Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz lsc #7131 üzenetére

    áááh, hagyjuk!

    Ki beszél itt a rendőrökről? Komolyan most már tényleg az a gyanúm, hogy úgy olvasod a dolgokat, hogy számodra a legmegfeleőbb jöjjön ki belőle. :DDD

    Én magáról az egész állami és most már önkormányzati részlegről beszéltem. Most már kiadható lesz a pénzek elsikkasztásának megteremtése.

    De igazad van, megyek is és gyorsan leteszem az ISO minősítést, aztán veszek trafipaxokat és szólok faternak, hogy beszéljen már a polgármesterrel, meg még egy-két illetékessel. Ha már együtt töltötték a gyerekkorukat, talán tud élni a lehetőséggel, hogy biztosan csak én mérhessek majd Kispesten. Aztán jól lehúzok mindenkit és boldogan élek a sok pénzel. :DDD

    Hülyeség! Szeretem a munkám, sokat dolgozok, sokszor veszélyes is a munkám. Megbecsülik az emberek, pedig kétkezi munka javarészt. Nem lopom ki senkinek a zsebéből a pénzt. De ha már az enyémből kilopják, akkor legalább már ne ennyire pofátlanul tegyék. Szerintem sok lesz a lefűrészelt tábla Május 1-je után és a méhtelepek megint gazdagodnak majd. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Új hozzászólás Aktív témák