Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz patomi #53633 üzenetére

    Nem siklottam félre. :) Szerintem nálad csúszott el ott a dolog, hogy valamiért azt gondolod, mindenki tudja melyik kereszteződésről van szó (M5 bevezetőre akart kanyarodni). Ezért írtad nekem is ezt a megjegyzést: szerintem nagyon is jól tudod miről van szó. Az eddigiek alapján nem 2km vezetés van mögötted. Bejártad a fél világot. Gyanítom erre is jártál, mintha célom lenne itt játszadozni vagy hazudozni. Többet jártam a müncheni, a londoni, vagy a milánói elkerülőn , mint a nagykőrösi úton. Ezen kívül egy közlekedési helyzetet mindig az adott helyszín pillanatnyi állapotában érdemes elemezni, mert ha kidöntenek éjszaka egy táblát, már megváltozik az ottani közelekedési rend. Emiatt a google térképes elemzés sem feltétlenül helytálló (csak azt lehet elemezni amit a térképen látsz, ha beülsz az autóba és odamész, lehet másként kell közlekedni).

    A fórumozó ezt írta: nem akar a buszsávra kanyarodni, hanem egyből a középső sávba akar menni!!! Nekem ebből, a helyszínt nem ismerve az jött le, hogy valaki tudatosan nem akar közlekedni a buszsávon (mivel az a kivételeket leszámítva tilos), hanem teljesen szabályosan a mellette lévő sávba/sávokba akar átsorolni. Amikor megmutattad a google képeket, egyből írtam is neked, hogy ott mi a konkrét szitu.Ott az illető félreértelmezte a dolgokat, mert neki ott be szabad sorolni a szélső sávba, majd a buszsáv táblát látva, amint lehet át kell sorolnia valamelyik mellette lévő sávba. Azt hiszem ennyi. ;)

Új hozzászólás Aktív témák