Új hozzászólás Aktív témák

  • dokar

    addikt

    válasz _seth_ #2424 üzenetére

    Nem, menjen felőlem de ha már tudja, hogy ő szabálytalan akkor ne legyen még bunkó is mellé... cseppet sem zavar ha megelőznek, nincs tőle kisebbségi komplexusom sem mint egyeseknek... de amikor dudál és refizik azt nem szeretem...

    lehet, hogy bunkó, de az is lehet, hogy éppen a terhes feleségével rohan a kórházba, vagy vmi sérültet visz. én nem szeretném, hogy vki miattam ne kapja meg még idejében a szükséges orvosi segítséget, mert azt hittem, hogy bunkózik. inkább engedjük el őket, ha nagyon sietős nekik.

    jó lenne ha volna vmilyen minimális megkülönböztető jelzés minden személyautón, hogy a közlekedésben résztvevők vegyék figyelembe, hogy életveszélyes helyzet miatt szeretne sietni. bár a valódi bunkók ezzel is visszaélnének. :(((

    az elakadásjelző eme célra használata sem kecsegtet túl sok sikerrel. pl múltkor próbáltam alkalmazni, mert hirtelen rámtört vezetés közben a kemény hasmenés érzés 2km-re a lakástól. azt hittem ülésbarnítás lesz belőle, de szerencsére időben hazaértem. :)

    extra - SEXRay

Új hozzászólás Aktív témák