Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #77646080

    törölt tag

    válasz flash- #1364 üzenetére

    Jelen.

    Ami neked "szeméthalmaz", az más számára egy jól működő alkalmazás. Ne légy ilyen beszűkült gondolkodású. Elfogadom, hogy nem tetszik, hogy nem vált be, de amit írtál, mint jelzőt, az nem igaz.

    Ha pedig ennyire nem tetszik, a piacon van jelen több böngésző. Én sem járok utálkozni, beszólni azon böngészők topikjaiba, amik nekem nem váltak be...

  • TRob1

    veterán

    válasz flash- #1364 üzenetére

    Most erre mit lehet mondani?
    Alap böngészőm évek óta, mert többre tartom az összes többi szeméthalmaznál. Ennyi.

    Habár aki így kezdi, az választ sem érdemelne... Azt sem értem nálad meg a hozzád hasonlóknál h mit élvezték az alpári fikázásban. Én sem megyek a xar ios/iphone, ati/amd, linux, opera, ff, suzuki, nike, kotyogós kávéfőző, tamagocsi... stb. topikokba xarozni, mert minek?

    Ui: opera és ff szamomra volt mindig is egy hulladék, Chrome-ot használtam évekig, de miota itt is vannak beépülők, vissza nem térnék rá. Sajnáltam is mikor jött a hír h kcsg gugli betett nekik...

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

  • nicu71

    addikt

    válasz flash- #1367 üzenetére

    nagy tévedésben vagy.Nem tudom mi az oka hogy nálad nem nyilik rögtön az uj lap de nem az Edge hibája ,az biztos.Nálam hasít.És ha panaszkodnak is rá ,az nem a lassusága miatt van /beépülők kevés száma,Disqus,stb

    Ezenkívül rengeteg szakember pedig pont az Edge-et tekinti a legbiztonságosabbnak.Nem a legjobbnak ,hangsúlyozom.Én is évek óta csakis ezt vagyok hajlandó használni,ha valami nem megy akkor másodlagosan a Chrome-t.Mindkettőnek vannak faszságai természetesen.

    "-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

  • #86564352

    törölt tag

    válasz flash- #1367 üzenetére

    Ha két másodperc lenne új tab megnyitása nem használnám én se. Nem így van. Alap böngészőm, egy éve más nincs is fent pótnak sem.

    A panaszkodás után érdemi információt is írhatnál. Naprakész Windows 1809 verziójú Edge-ről van szó? Reklámszűrő van? (Adguard vagy Ublock Origin) Gépházban Edge app reset volt?

    A Facebook mindenhol trágya, ha sokat használod Chrome a megoldás, nekem a heti egyszer belépek egy percre használásra megfelel az Edge is. A Disqus kommentmező betöltése valóban lassabb Edge-nél. Az új YouTube felület is, ami a Google hibája, részben emiatt is vált a Microsoft Chromiumra. Ha cookie átállítással visszahozom a régi YT felületet ugyanolyan gyors Edge alatt is.

    Videólejátszás minősége, gyorsasága és a scroll jobb Edge alatt. (és pár egyedi Edge funkció) Nekem a Chrome, Firefox és Vivaldi okoz több bosszúságot amikor kipróbálom azokat. (darabos scroll, videólejátszás se olyan sima)

    "és hackerek,biztonsági szakemberek vmiért az ff-et tartják évek óta a legbiztonságosabbnak"

    Ezt nehezen hiszem így forrás nélkül bemondásra, hiszen csak 2017-ben FF54-be került be a sandbox, és sajnos user errorral együtt a sok kiegészítő sebezhető pont. Az általam látott tesztek szerint a Google URL biztonsági szűrője és a Microsoft Smartscreen jobb védelem. (néhány teszt videó itt) Edge előnye még iróniával a népszerűtlenség, hiszen a rosszfiúk azt támadják jobban amit többen használnak. Ha a profi hackerekről van szó ott is a Pwn2Own versenyeken a Firefox, Safari még előbb elesik mint az Edge és Chrome.

Új hozzászólás Aktív témák