Új hozzászólás Aktív témák

  • ngaba

    aktív tag

    válasz attiati #97501 üzenetére

    Az csak az egzotikus devizákra vonatkozik (pl. CAD), ami nincs benne az elején felsorolt 10-es listában. Egy EUR eszköz eladására az utolsó elötti pötty vonatkozik a doksiban:
    "For all accounts (cash and margin), any positive cash that is generated as the result of a trade or cash flows from a position you hold (e.g. dividends interest) will not be auto- converted if it is in the Allowed Deposit Currencies."
    (Nekem amúgy HUF a base currency, és nem autokonvertált, amikor eladtam részvényt. Igaz, hamar vettem belőle mást.)

    A doksi ez előtti verziójában (amit a Google mindenáron megtalál, ha rákeresel a témára) még szerepelt ez a mondat is: "It will be the client’s discretion to initiate an FX conversion to your nominated base currency if you wish to do so. Typically, this would be initiated when the client wants to withdraw funds." Ezt vették ki, mert emiatt lehetett játszani a base currency állítgatásával, és devizát konvertálni. Az itt említett konverziót a withdraw-hoz kötötték inkább, ld. az új doksi legutolsó pontját.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák