Új hozzászólás Aktív témák

  • aujjobba

    addikt

    Kis KBC tapasztalat:

    Forintot utaltam be hozzájuk, néhány perc alatt jóvá lett írva, pedig gyűjtőszámlára ment.
    Nincs külön devizaváltás, tehát azt nem tudod megcsinálni mint RC-n, hogy először váltasz majd valamikor felhasználod.
    Kizárólag a tranzakcióval együtt vált, tehát amikor mondjuk épp eurós ETF-et veszel, és csak annyit (egy kis ráhagyással) amennyi a tranzakcióhoz kell.
    Így elég sok maradék keletkezik, forintból ugye amit nem váltott át, euróból pedig a ráhagyásnak megfelelő összeg.
    A váltásnak nincs díja, ellenben az árfolyam nem a legjobb.
    Én kb. 1000 eurót váltottam, a középtől 3 forinttal drágábban (375 vs. 378), így ez összesen kb. 3000 forintba került, szemben az RC 5 eurós minimum díjával és normális árfolyamával.

    Az ügyfélszolgálat első látásra jónak tűnik, bankszámla kivonatot küldtem nekik e-mailben, hogy vegyék fel a számlaszámom a rendszerbe. Ezt néhány perc alatt elintézték.

    A MobilBroker és a WebBroker jól használható, fényévekre van az RC-től. A biztonsági funkciók külön tetszenek, QR kódos beléptetés, mindenhez félperces lejáratú jelszót generál a mobilapp, ennek valahogy így kell működnie a huszonegyedik században.

    Ami számomra kicsit negatívum volt, hogy a számlanyitási folyamat személyes azonosítási részére csak a jelentkezéstől számított 2 hétre kaptam időpontot, Budapesten.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák