Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz attiati #4181 üzenetére

    ez nem önzőség, csak nem volt rá időm. miközben több nap is eltelt, és te nem néztél utána, csak "siettettél" :DDD, hogy bebizonyítsak vmit, amit egyébként neked kéne, hogy nem úgy van (mivel te kételkedtél). ha így működne a világ az szép lenne, kiosztanám a feladatot az embereknek, hogy ki minek nézzen utána, én meg közben nem csinálok semmit.
    de most utánanéztem:

    a vételi megbízást kiadtam 06.16-án.
    06.17-én teljesült, ekkor volt az EWZ 94 USD, a CS Brazil B pedig 11,78 USD.
    az eladási megbízást 06.20-án adtam ki, mint írtam a hétvége és luxemburgi hétfői munkaszüneti nap miatt ez
    06.24-én teljesült, ekkor az EWZ 88,92 USD, a CS Brazil B pedig 11,12 USD volt.

    EWZ esetében ez 5,5%, CS Brazil B esetében pedig 5,6% különbség.

    a HUF-USD-HUF konverzión többet buktam, mint a befalapon.

    BTW kaptam is és adtam is már rengeteg segítséget, itt nem erről volt szó.

    szerk: a CS Brazil B értékét (meg gondolom szinte az összes befalapét) egy nappal később állapítják meg (tehát a 06.17-es árfolyamot 06.18-án állapítják meg, mivel a 06.17-ei záróár a mérvadó), nemtom erre gondoltál-e a forward pricing alatt.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák