Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Fecow #11383 üzenetére

    Uhh, látom kisebb vitát kavart a téma, nagyon nem is folynék bele.

    Mindig kereshetünk olyan szituációt amit egy átlagos módszer esetén kivételnek lehet tekinteni, kérdés, hogy ez mekkora százalékát jelenti az egésznek.
    Szerintem nem kell kitalálni a spanyol viaszt, vannak nemzetközi példák, azokat érdemes tanulmányozni a helyi szervekkel a gyakorlati problémákról, azok megoldásáról lehet egyeztetni.

    Azt se értem miért büntetés az, hogy egy értékesebb ingatlan után magasabb az adó összege. Ha aki megdolgozott érte az is annyit fizetne, akkor aki örökölte annak miért kellene kevesebbet fizetni?
    Kicsit olyan ez, mintha azt mondanád, "megvettem/kaptam egy 7-es BMW-t de nincs pénzem a kötelező szervizekre valaki engedje már el nekem a díját, mert most nem futja rá" :DDD

    DeFranco: Ne vicceljünk már, hogy 100 év alatt egy - nem panel - ingatlan 0 értékű lesz, ha így lenne eladhatatlanok lennének a belvárosi lakások, aztán ugye... :N

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák